Privatumo politika

Ši privatumo politika aiškina, kaip mes renkame, naudojame ir saugome jūsų asmeninius duomenis, kai naudojatės mūsų e-parduotuve. Mes įsipareigojame gerbti jūsų privatumą ir užtikrinti, kad jūsų asmeniniai duomenys būtų tvarkomi saugiai ir atitiktų visus taikomus duomenų apsaugos įstatymus. 

 

1. KOKIUS ASMENINIUS DUOMENIS RENKAME 

 Kai perkate mūsų e-parduotuvėje, mes galime prašyti jūsų pateikti tam tikrus asmeninius duomenis, įskaitant: 

1.1 Vardą ir pavardę 

1.2 El. pašto adresą  

1.3 Gyvenamosios vietos adresą

1.3 Mokėjimo informaciją (kai atliekate mokėjimą) 

 

2. KAIP NAUDOJAME JŪSŲ DUOMENIS 

 Mes naudojame jūsų asmeninius duomenis tik šiais tikslais: 

2.1 Apdoroti jūsų užsakymus ir užtikrinti prekių pristatymą 

2.2 Susisiekti su jumis dėl užsakymų arba užklausų 

2.3 Suteikti jums informaciją apie mūsų paslaugas, akcijas ar naujienas (jei sutikote gauti šią informaciją) 

2.4 Gerinti mūsų e-parduotuvės veikimą ir paslaugas 

2.5 Atlikti vidinius tyrimus ir analizę 

 

3. DUOMENŲ SAUGUMAS 

Mes įsipareigojame užtikrinti jūsų asmeninių duomenų saugumą. Mes naudojame tinkamas fizinės, techninės ir organizacinės apsaugos priemones, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo neteisėtos prieigos, praradimo ar naudojimo. 

 

4. DUOMENŲ LAIKYMAS 

 Mes laikome jūsų asmeninius duomenis tik tiek laiko, kiek tai būtina siekiant įvykdyti nurodytus tikslus šioje privatumo politikoje, nebent teisės aktai numato kitaip. 

 

5. DUOMENYS, KURIUOS RENKAME APIE JUS

Kai Jūs apsilankote mūsų svetainėje arba kreipiatės į mus, prašydami suteikti informaciją arba suteikiate mums leidimą Jūsų pateiktus duomenis naudoti, pažymėdami atitinkamą pasirinkimą, mes renkame:

5.1 Jūsų vardą/pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą;

5.2 Slaptažodį bei saugos klausimą;

5.3 IP adresą, aplankytojo puslapio adresą, ankstesnio puslapio adresą, datą ir laiką, naršyklės tipą ir versiją;

5.4 gautų bei išsiųstų pranešimų turinį, susirašinėjimų istoriją;

5.6 kai užeinate į gelsvuok.lt svetainę iš trečiųjų šalių puslapių, naujienlaiškių, paspaudus reklaminius skydelius, mes fiksuojame iš kokio šaltinio lankytojas atėjo, reklaminės kampanijos pavadinimą ir jos poziciją bei šiuos duomenis susiejame su užsakymu.

 

6. JŪSŲ TEISĖS 

 Jūs turite tam tikras teises dėl savo asmeninių duomenų: 

6.1 Teisę gauti informaciją apie tai, kaip mes tvarkome jūsų duomenis ir prašyti kopijos jūsų asmeninių duomenų, kuriuos turime. 

6.2 Teisę reikalauti ištaisyti netikslius arba nepilnus jūsų duomenis. 

6.3 Teisę prašyti ištrinti savo asmeninius duomenis iš mūsų duomenų bazės. 

6.4 Teisę atšaukti savo sutikimą gauti mūsų prekės arba paslaugos informaciją. 

6.5 Teisę pateikti skundą dėl duomenų tvarkymo priežiūros institucijai. 

 

7. NEPILNAMEČIŲ ASMENŲ DUOMENŲ APSAUGA

Jei esate jaunesni nei 18 m. amžiaus, neturėtumėte pateikti savo asmens duomenų be tėvų ar globėjų sutikimo.

Jei esate tėvai/globėjai ir sužinojote, kad jūsų nepilnametis vaikas, jaunesnis nei 18 m., naudoja mūsų svetainę, o jūs nenorite to, susisiekite el. paštu gelsvuok@gmail.com ir mes pašalinsime visus susijusius duomenis kiek įmanoma greičiau.

 

8. SLAPUKAI (ANGL. COOKIES)

8.1 Slapukų apibrėžimas 

Siekdami, kad Jūsų apsilankymai gelsvuok.lt svetainėje būtų patogesni bei tobulinti savo teikiamų paslaugų kokybę,  naudojame slapukus (angl. cookies) – nedideles tekstines informacijos daleles, kurios automatiškai sukuriamos, naršant svetainėje ir yra saugomos Jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje, arba  pvz.” Google Analytics“ tinklalapio analizės paslaugą, marketingo ir optimizacijos tikslais, kurią teikia Google Inc. (Google). Jūs galite pasirinkti, ar norite priimti slapukus.  Šie slapukai leidžia mums atpažinti jūsų įrenginį ir pasiūlyti jums geriau pritaikytą patirtį naudojantis mūsų svetaine. 

8.2 Slapukų naudojimas 

Mes naudojame slapukus šiais tikslais: 

8.2.1 Siekiant pagerinti jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine ir prisiminti jūsų nustatymus (pvz., kalbos pasirinkimą). 

8.2.2 Analizuoti svetainės lankomumą ir naršymo įpročius, kad galėtume geriau suprasti, kaip mūsų svetainė yra naudojama ir kaip galime ją tobulinti. 

8.2.3 Teikti jums pritaikytą reklamą, kuri atitinka jūsų interesus ir naršymo įpročius. 

Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną, o dauguma naršyklių nustatyti taip (pvz., naudoti naršyklės anoniminį nustatymą vadinamą “Inkognito” “Chrome”, “InPrivate” “Internet Explorer”, “Privatus naršymas” “Firefox” ir “Safari” ir t.t.) slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės.

8.3 Trečiųjų šalių slapukai 

Mes taip pat galime leisti trečiosioms šalims, tokiose kaip reklamos tinklalapiai ar analitiniai paslaugų teikėjai, įrašyti slapukus į jūsų įrenginį, kad galėtų teikti mums statistiką ar pritaikytą reklamą. 

8.4 Slapukų valdymas 

Jūs galite valdyti ir/ arba ištrinti slapukus savo įrenginyje. Paprastai slapukų valdymo parinktys yra jūsų interneto naršyklėje ar įrenginio nustatymuose. Prašome atkreipti dėmesį, kad ištrinant slapukus, tam tikros svetainės funkcijos gali būti apribotos arba nebegalimos. 

8.5 Pakeitimai slapukų politikoje 

Mes galime atnaujinti šią slapukų politiką nuo laiko iki laiko. Prašome reguliariai peržiūrėti šią politiką, kad būtumėte informuoti apie bet kokius pakeitimus. 

8.6 Naudojami slapukai

Slapuko pavadinimas Slapuko tikslas (kam naudojamas?) Renkami duomenys Ar duomenys perduodami trečiosioms šalims? Kiek laiko saugomas slapukas?
_ga Slapukas skirtas statistikai apie vartotojų elgseną rinkti. Naršymo duomenys Taip 2 metai
_gid Slapukas skirtas statistikai apie vartotojų elgseną rinkti. Šis slapukas kaupia ir atnaujina informaciją apie Jūsų lankytus tinklapio puslapius. Taip 24 val. po sesijos pabaigos
PHPSESSID Slapukas, būtinas
interneto svetainei funkcionuoti.
Unikalus sesijos ID numeris Ne Kol nesibaigia sesija
currency Valiutos pasirinkimas Pasirinktas valiutos kodas Ne Kol nesibaigia sesija
language Kalbos pasirinkimas Pasirinktas kalbos kodas Ne Kol nesibaigia sesija